MYLOME HOTELS

GİZLİLİK POLİTİKASI

Son Güncelleme Tarihi: 03-Nis-2023
Yürürlük Tarihi: 03-Nis-2023

Bu Gizlilik Politikası, Doku Turizm Otelcilik İnş. Sağ. Tarım Gıda Yatırımları A.Ş, Okurcalar Mah. Karburun cad No: 12, Alanya, Antalya, Antalya 07410, Türkiye, e-posta: [email protected], telefon: 902425275555 web sitemizi kullandığınızda topladığımız bilgilerinizin toplanması, kullanılması ve ifşası hakkında ( https:// mylomehotels.com ). (hizmet”). Hizmete erişerek veya onu kullanarak, bilgilerinizin bu Gizlilik Politikasına uygun olarak toplanmasına, kullanılmasına ve ifşa edilmesine izin vermiş olursunuz. Aynısına izin vermiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda size önceden haber vermeksizin değiştirebiliriz ve revize edilmiş Gizlilik Politikasını Hizmette yayınlarız. Revize Politika, revize Politikanın Hizmette yayınlanmasından 180 gün sonra geçerli olacaktır ve bu süreden sonra Hizmete devam eden erişiminiz veya Hizmeti kullanımınız, revize edilmiş Gizlilik Politikasını kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. Bu nedenle, bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmenizi öneririz.

Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz:
Hakkınızda topladığımız bilgileri aşağıdaki amaçlar için kullanacağız:

Destek
Hedeflenmiş reklamcılık
Bilgilerinizi başka herhangi bir amaçla kullanmak istiyorsak, sizden izin isteyeceğiz ve bilgilerinizi yalnızca onayınızı aldıktan sonra ve aksini yapmamız gerekmedikçe yalnızca onay verilen amaç(lar) için kullanacağız. kanun.

Bilgilerinizi Nasıl Paylaşıyoruz:
Kişisel bilgilerinizi, aşağıda açıklanan sınırlı durumlar dışında, onayınızı almadan herhangi bir üçüncü tarafa aktarmayacağız:

reklam hizmeti
Sponsorlar
Analitik
Veri toplama ve işleme
Bu tür üçüncü şahısların kendilerine aktardığımız kişisel bilgileri yalnızca aktarıldıkları amaç için kullanmalarını ve söz konusu amacın yerine getirilmesi için gerekenden daha uzun süre saklamamalarını şart koşuyoruz.
Kişisel bilgilerinizi ayrıca aşağıdakiler için ifşa edebiliriz: (1) yürürlükteki yasa, yönetmelik, mahkeme emri veya diğer yasal işlemlere uymak; (2) bu Gizlilik Politikası da dahil olmak üzere bizimle olan anlaşmalarınızı uygulamak için; veya (3) Hizmeti kullanımınızın herhangi bir üçüncü taraf hakkını ihlal ettiği iddialarına yanıt vermek. Hizmet veya şirketimiz başka bir şirketle birleştirilir veya satın alınırsa, bilgileriniz yeni sahibine devredilen varlıklardan biri olacaktır.

Haklarınız:
Geçerli yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme ve bunları düzeltme veya silme veya kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya buna itiraz etme, bizden kişisel bilgilerinizi paylaşmamızı (taşımamızı) isteme hakkınız olabilir. bilgileri başka bir kuruluşa verme, verilerinizi işlememiz için bize verdiğiniz tüm onayları, yasal bir makama şikayette bulunma hakkını ve geçerli yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer hakları geri çekin. Bu haklarınızı kullanmak için [email protected] adresinden bize yazabilirsiniz. Talebinize yürürlükteki yasalara uygun olarak yanıt vereceğiz.
Bize [email protected] adresinden yazarak doğrudan pazarlama iletişimlerinden veya pazarlama amaçlarıyla gerçekleştirdiğimiz profillemeden vazgeçebilirsiniz.
Gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya bunları gerekli amaçlar doğrultusunda işlemek için onayınızı geri çekerseniz, bilgilerinizin arandığı hizmetlere erişemeyebileceğinizi veya bunları kullanamayabileceğinizi unutmayın.

Çerezler vb.
Bunları nasıl kullandığımız ve bu izleme teknolojileriyle ilgili tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen Çerez Politikamıza bakın.

Güvenlik:
Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve bilgilerinizin kontrolümüz altında kaybolmasını, kötüye kullanılmasını veya izinsiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemleri alacağız. Bununla birlikte, yapısal riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve sonuç olarak, bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini sağlayamayız veya garanti edemeyiz ve bunun riski size aittir.

Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Bilgilerinizin Kullanımı:
Hizmetimiz, bizim tarafımızdan işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, Hizmet üzerindeki bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesini veya hizmeti işleten herhangi bir üçüncü taraf dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikasını ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi önemle tavsiye ederiz. Herhangi bir üçüncü şahıs sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve hiçbir sorumluluk üstlenmemekteyiz.

Şikayet / Veri Koruma Görevlisi:
Bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Doku Turizm Otelcilik İnş. Sağ. Tarım Gıda Yatırımları A.Ş, Okurcalar Mah. Karburun cad No: 12, Alanya, Antalya, e-posta: [email protected]. Endişelerinizi yürürlükteki yasalara uygun olarak ele alacağız.