• KEŞFET

  5 YILDIZLI SPA Keyfi

  Konfor, doğa, lezzet ve eğlence seninle...

  MYLOME HOTELS

  SPA
  HAMAM, BUHAR & TUZ ODASI

  Latince Selus Per Aqua” yani SPA kelimesi, “Sudan Gelen Sağlık” anlamını taşır. Su ve yanına eşlik eden yağlar ve taşlar ile yapılan terapi, bakımlar ve masajları ifade eder. Kendinizi yenilemeniz için ihtiyacınız olan bedensel ve ruhsal bakımları ile Mylome Luxury Hotel & Resort SPA merkezinde bulacaksınız. Size özel, ayrıştırılmış alanlarda bir SPA deneyimi için VIP odalarımızı hizmetinize sunduk. Kendine ait Türk Hamamı, Saunası, Jakuzileri, WC ve duşları ile VIP odalarımızda eksiksiz bir SPA deneyimi yaşayabilirsiniz.

  Mylome Hotels Spa, modern ve lüks bir ortamda tasarlanmıştır. Sizlere rahatlama ve kendinizi şımartma imkanı sunan geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktadır. Profesyonel masaj terapistleri, vücut bakımları, yüz bakımları ve diğer spa tedavileri ile misafirlerin ihtiyaçlarına özenle ve özel bir şekilde yanıt vermektedir.

  SPA Merkezimizde 1 adet kapalı havuz, 1 adet kapalı çocuk havuzu, 4 adet jakuzi ve yepyeni ekipmanlarıyla tamamen hijyenik ortama sahip FİTNESS merkezi bulunmaktadır.

  İHTİYAÇLARINIZA ÖZEL

  BAKIM DENEYİMİ

  Sertifikalı uzman ekibimizin kaliteli malzeme eşliğinde yapacağı cilt, el, ayak ve vücut bakımları ile kendinizi yeniden doğmuş hissedeceksiniz.

  Spa merkezinin atmosferi sakin, huzurlu ve rahatlatıcıdır. İç mekanın zarif tasarımı, doğal ışık ve ferah alanlarla birleşerek ziyaretçilere benzersiz bir deneyim sunar. Rahatlama odaları, sauna, buhar odası ve jakuzi gibi olanaklarla donatılmıştır. Misafirler, streslerinden arınarak bedenlerini ve zihinlerini yeniden dengeleyebilecekleri bu huzurlu ortamda kendilerini şımartabilirler.

  GELENEKSEL DOKULAR

  TÜRK HAMAMI

  Türk hamamı deneyimi, ılık ve nemli bir ortamda gerçekleşir. Öncelikle, sıcak bir taş platformunda dinlenirken vücut terlemesi sağlanır. Ardından, terlemenin ardından gelen özel bir keseleme ve köpük masajı ile cildinizi tazelerken, tüm stres ve gerilimden arınabilirsiniz. Türk hamamının sakinleştirici etkisi, vücuttaki toksinlerin atılmasına, cildin yumuşak ve pürüzsüz hale gelmesine yardımcı olur.

  Geleneksel ve modern ögelerin bir arada sunulduğu Türk hamamımızda size özel uygulamaları deneyimleyin.

  Usta ellerden bir köpük masajı, kese ya da göbek taşı diye adlandırılan hamamımızın merkezindeki özel ısıtılmış mermer alanında keyifli saatler ve geleneksel musluklarda akan sıcak sular ile rahatlatan anlarınız olsun.

   

   

  Şimdi hemen muhteşem bir tatil için Mylome Luxury Hotel & Resort’ta yerinizi ayırtın.

  Hemen
  Yerinizi Ayırtın!

  DERİN RAHATLAMA

  SAUNA

  Saunamız, tuz ve buhar odalarımız ile bedeninizi arındıracak ve tamamen pozitif bir enerji bulacaksınız. Yoğun geçen bir kışın ardından ya da gelecek kış mevsimine girerken sağlık kazandıran ünitelerimizi deneyimleyiniz.

  Mylome Hotels Spa’nın vazgeçilmez alanlarından biri olan Sauna, derin bir rahatlama ve arınma deneyimi sunmaktadır. Bu alanlar, misafirlerimize bedenlerini ve zihinlerini yenileme fırsatı sunarken, sağlık açısından da birçok fayda sağlamaktadır.

  Sauna, yüksek sıcaklık ve düşük nem seviyeleriyle çalışan bir terapi alanıdır. Terleme yoluyla toksinlerin atılmasını teşvik ederken, kaslarınızı rahatlatır ve stresi azaltır. Sauna, bağışıklık sistemini güçlendirmeye, dolaşımı iyileştirmeye ve genel olarak sağlığı desteklemeye yardımcı olur.

  RUHSAL RAHATLAMA

  BUHAR ODASI

  Buhar odası ise yüksek nem seviyelerine sahip bir ortamda gerçekleşen bir terapi alanıdır. Sıcak buhar, cildinizin nemlenmesine ve gözeneklerinizin açılmasına yardımcı olur. Bu sayede vücut, toksinleri daha etkili bir şekilde atar ve solunum yollarını rahatlatır. Buhar odası, solunum problemleri olanlar veya stresi azaltmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

  Buhar odasına adım attığınız anda, sıcak buhar vücudunuzun her bir noktasına nüfuz eder. Bu nemli ortam, gözeneklerin açılmasına yardımcı olur ve toksinlerin ciltten atılmasını teşvik eder. Aynı zamanda solunum yollarını nemlendirir, burun tıkanıklığını hafifletir ve sinüslerin açılmasına yardımcı olur. Bu sayede, özellikle alerjik rahatsızlıkları olanlar için rahatlama sağlar.

  DERİN RAHATLAMA

  TUZ ODASI

  Tuz odası astım ve solunum yolu rahatsızlıkları gibi sağlık sorunlarına doğal bir destek sunar. Özel olarak tasarlanmış bir ortamda, mikro tuz parçacıkları havada yayılır. Bu tuz partikülleri solunum yollarını rahatlatır, alerjik reaksiyonları azaltır ve genel olarak solunum sistemini temizler. Tuz odasında geçirdiğiniz süre boyunca, kendinizi ferahlatıcı bir atmosferde dinlenirken bulabilirsiniz.

  Mylome Hotels Spa’nın en özel alanlarından biri olan Tuz Odası, doğal bir arınma ve rahatlama deneyimi sunmaktadır. Tuz odası, özenle seçilmiş doğal tuz parçacıklarıyla doldurulmuş bir ortamdır ve solunum yollarınızı temizlerken sağlık açısından birçok fayda sağlar.

  Tuz odası, sadece sağlık yararlarıyla değil aynı zamanda rahatlama ve stresten arınma sağlayan bir ortamla da öne çıkar. Tuzun doğal negatif iyonları, vücudunuzun enerji seviyelerini dengelemeye yardımcı olurken, zihninizi sakinleştirir ve rahatlatır. Tuz odasında geçirdiğiniz zaman, kendinizi dingin ve huzurlu bir atmosferde bulurken tüm vücudunuzun yenilenmesine ve canlanmasına katkıda bulunabilirsiniz.

   

  MYLOME HOTELS

  Derin Rahatlama ve Arınma

  Mylome Hotels Spa’daki Sauna, Buhar Odası ve Tuz Odası, misafirlerimize tüm bu faydaları sunarken aynı zamanda lüks ve huzurlu bir ortamda keyifli bir deneyim yaşatır. Bu alanlarda geçirdiğiniz zaman, bedeninizin ve zihninizi yenilemenize yardımcı olurken stresi azaltır ve tam anlamıyla rahatlamanızı sağlar.

  +90 242 527 55 55