BLOG

5 verschiedene Tagungsräume für Ihre Firmenmeetings

Kurumsal Toplantılar

Uluslararası kongre ve konferanslar, kurumsal toplantılar ve ekip toplantıları veya hayalinizdeki düğün için Mylome Luxury Hotel & Resort hizmetinizde.Alanya’nın yepyeni incisi Mylome Luxury Hotel & Resort, mimarinin ve konumun mükemmelliğini en kaliteli hizmetle birleştiriyor. Geniş, tam donanımlı ve kişiye özel ayarlanabilen salonlarımızda başarılı konferans ve toplantılar için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyoruz. Her türlü etkinliğe kusursuz bir şekilde uyum sağlayacak mekan çeşitliliği ile profesyonel organizasyon ekibimiz ile sizlere eşsiz ve kaliteli hizmet sunmaya hazırız.

İdeal Bir Kongre ve Etkinlik Destinasyonu

Alanya, tüm yıl boyunca sıcak havası ve çok çeşitli kongre ve konferans salonları ile Türkiye’de kongre ve konferanslara ev sahipliği yapmak için ideal bir destinasyondur

Son Teknoloji Donanım

2020 yılında hizmete giren otelimizin toplantı salonları son teknoloji ve donanıma sahiptir. Kongre, konferans ve iş toplantılarınızı en yüksek ses ve görüntü kalitesi ile en sorunsuz şekilde gerçekleştirmek için Mylome Luxury Hotel & Resort’u tercih edin.

Büyük Balo Salonu

60m2 sahne alanına sahip 600m2 Balo Salonu birçok konfigürasyon seçeneği ile başarılı bir konferans, kongre veya diğer tüm etkinlikleriniz için hizmetinizdedir.

Diğer Toplantı Salonları

44m2’den 136m2’ye kadar 4 toplantı salonumuz, kurumsal toplantı ve atölye çalışmaları için ihtiyacınız olan her şeyi size sağlayacaktır.

Şık Sunumlu Lezzetli Atıştırmalıklar

Mylome hizmet kalitesini tüm kurumsal organizasyon ve etkinliklerinizde istekleriniz doğrultusunda profesyonel ekibimizin sizlere sunacağı hizmetlerle yaşayın!
SİZE ÖZEL

Alanya’da Konferans ve Kongre Turizmi (M.I.C.E)

Alanya güzel plajları ve sıcak havası ile popüler bir turizm destinasyonu olmakla birlikte kongre turizmi açısından da sunacağı çok şey var. İş etkinlikleri, konferanslar, ticari fuarlar ve sergilerden kongre ve sempozyumlara kadar farklı etkinlikler için modern imkanlar sunmaktadır.

İdeal M.I.C.E Destinasyonu

Antalya ve Alanya, iş etkinlikleri için en çok tercih edilen destinasyonlardandır. Size yardımcı olmak için toplantılarınız, konferanslarınız ve etkinlikleriniz için destinasyon seçiminde göz önünde bulundurmanız gereken en önemli hususlardan bazılarını derledik:

– Şehir, güçlü bir ulaşım merkezi aracılığıyla dünyaya bağlı mı?
Antalya Havalimanı, 50 ülkeden 100’e yakın havayolu ile 200 farklı destinasyondan yolcu ağırlıyor ve 2022’de 9 milyondan fazla ziyaretçiye hizmet vermiştir. Antalya Havalimanı şu anda tüm Avrupa’nın en yoğun ulaşım merkezlerinden birisidir.

– İklim etkinlikler için uygun mu?
Antalya, Batı Akdeniz’de yer alır ve yılda ortalama 300 gün güneş gören harika bir iklime sahiptir. Mylome Luxury Hotel & resort, tüm misafirlerimize ayrıcalıklı bir tatil deneyimi yaşatan Alanya’nın Karaburun Koyu’nda yer almaktadır.

– Oteller kaliteli hizmet veriyor mu?
Antalya’da tüm oteller Avrupa yıldız derecelendirme standartlarına göre sınıflandırılmıştır ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için modern olanaklarla donatılmıştır. 2020 yılında kurulan Mylome Luxury Hotel & Resort Toplantı Salonları, ihtiyaçlarınızı karşılamak için en son modern ekipmanlar ve yepyeni ferah alanlar sunmaktadır. Etkinlik ve konferans hizmetlerimizde herhangi bir değişikliğe karar vermeden önce her zaman müşterilerimizin öneri ve geri bildirimlerini dinlemeyi tercih ederiz. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayabileceğimize inanıyoruz.

M.I.C.E Nedir?

Toplantılar, Teşvikler, Kongreler ve Sergiler (M.I.C.E) turizmde en önemli sektörlerden biridir. Antalya, antik çağlardan beri misafirperverliği ile bilinen ve günümüzde de bu geleneği çeşitli şekillerde devam ettiren bir şehirdir. 2022’de Antalya iş seyahati, şirket toplantıları, düğünler veya diğer sosyal etkinlikler için şehre gelen 9 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlamıştır. Şehrin modern altyapısı, çeşitli tarihi yerleri ve doğal güzelliği, etkinlikler için ideal bir destinasyon olmasını sağlamaktadır.

TEILEN SIE DIESEN ARTIKEL

Facebook
Twitter
LinkedIn